اینتروی دابلیو دابلیو ای پخش میشه .

ویدئویی از اتفاقات مهم هفته ی پیش پخش میشه .

شاهد اینتروی اسمکدان هستیم .

به ورزشگاه میریم و مراسم آغازین شوء انجام میشه .

تز و جیم راس به همه خوش آمد میگن .

مسابقه ی اول :: دیواس چمپینشیپ :: میشل مک کول © در برابر ماریس

ماریس وارد میشه و میره داخل رینگ . سپس میشل مک کول میاد و مورد تشویق قرار میگیره . مسابقه آغاز میشه و دو دیوا با هم درگیر میشن . مک کول هدلاک میکنه و ماریس رو میندازه وسط رینگ . اما ماریس بلند میشه و اینبار او ساید هدلاک میکنه و مک کول رو میندازه . مک کول درمیره و هد سیسورز رو اجراء میکنه . ماریس بر بازی مسلط میشه . مک کول بیس منت دراپ کیک میزنه و مایس از رینگ میفته بیرون . مک کول او رو مسخره میکنه . ماریس با عصبانیت برمیگرده و مک کول رو میزنه . مک کول میفته گوشه ی رینگ . حالا ماریس بیسمنت دراپ کیک میزنه . کاور میکنه ۱..۲.. اما نه . موفق نمیشه . ماریس عصبی میشه و چند مشت پشت سر هم به مک کول میزنه . مک کول رول آپ میکنه ۱..۲.. اما بی فایده . ماریس بلند میشه و به مک کول اسلم میزنه . سپس کمل کلاچ رو روی او اجراء میکنه . مک کول برمیگرده و میخواد اسلم بزنه اما موفق نمیشه و برای بار دوم یک اسلم از ماریس دریافت میکنه . کاور میکنه ۱..۲.. اما مک کول کیک اوت میکنه . مک کول به بازی برمیگرده و دو دراپ کیک میزنه . سپس نک بریکر رو اجراء میکنه . کاور میکنه ۱..۲.. اما موفق نیست . ماریس میره برای بک البوء اما مک کول کونر میکنه و سیت اوت امپلنت باستر رو اجراء میکنه . کاور میکنه ۱..۲..۳ و مک کول پیروز مسابقه میشه .

هایلایت هایی از این مسابقه پخش میشه .

در بک استیج ، بیگ شوء و ویکی دارن با هم صحبت میکنن و بیگ شوء میگه که به کمک ویکی میتونه قهرمان بشه . ایو به اون ها ملحق میشه و از ویکی میپرسه که آندرتیکر کجاست ؟ ویکی میگه نمیخواد دربارش صحبت کنه . سپس ویکی میگه که این چند روزه تمرین کرده تا بتونه کشتی بگیره . سپس بیگ شوء و ویکی برای ایو میخندن .

ویدئویی از درگیری بین آندرتیکر و بیگ شوء در آنفورگیون پخش میشه .

بعد از کامرشال برمیگردیم .

مسابقه ی دوم :: رایان برداک در برابر فستس به همراه جسی

دو استار وارد میشن و جسی هم از بیرون رینگ مسابقه رو نگاه میکنه . زنگ شروع مسابقه بصدا در میاد و فستس به طرف برداک حمله میکنه . برداک جاخالی میده و فستس رو میزنه . سپس به فستس در گوشه ی رینگ اسلم میزنه . فستس با عصبانیت به بازی برمیگرده و چند مشت قوی و یک آپرکات به برداک میزنه . برداک دوباره بازی رو در دست میگیره و چاپ میزنه . سپس فستس رو میندازه و چین لاک رو روی او اجراء میکنه . فستس آروم آروم بلند میشه و قفل رو میشکونه . برداک میره پشت فستس و میپره روی شونش و اسلیپر رو اجراء میکنه . اما فستس او رو از بالای شونش به پایین پرت میکنه . سپس فلایینگ بیسکوییت رو روی برداک اجراء میکنه . سپس فلپ جک میزنه . پین نمیکنه و همچنان برداک رو مجازات میکنه تا اینکه داور میبینه که نمیتونه فستس رو جدا کنه و مسابقه رو با قانون دی کیو به نفع برداک به پایان میرسونه .

بعد از کامرشال برمیگردیم .

بعد از مسابقه ، جسی و فستس برداک رو میزنن و سپس میرن .

در بک استیج ، بیگ شوء و ویکی درباره ی تیکر صحبت میکنن و ویکی میگه : " کاری میکنم تیکر روی زانوش بشینه و از من بخاطر تمام کارهایی که انجام داده عذرخواهی کنه . " بیگ شوء میگه امیدوار هست که چنین اتفاقی بیفته . ویکی به بیگ شوء میگه : " میخوام اتفاقی که در آنفورگیون افتاد در نو مرسی هم برای تیکر بیفته . " سپس این دو دوباره ویدئوی درگیری بیگ شوء و تیکر رو میبینن .

تز و جیم راس درباره ی درگیری های تیکر و بیگ شوء صحبت میکنن .

پرومویی از شلتن بنجامین پخش میشه و او درباره ی خودش صحبت میکنه .

مسابقه ی سوم :: یونایتد استیتس چمپین شلتن بنجامین در برابر آر تروث

دو استار وارد میشن و زنگ شروع مسابقه بصدا در میاد . با هم درگیر میشن و کارشون به گوشه ی رینگ میکشه . داور این دو رو جدا میکنه و بنجامین به تروث نگاه میکنه . دوباره با هم درگیر میشن و تروث بک البوء میزنه . بنجامین با چند مشت برمیگرده . اسپینینگ فورآرم از تروث . سپس در گوشه ی رینگ چندین بوت به بنجامین میزنه . لگ لریت از تروث . کاور میکنه 1..2.. اما موفق نیست . شلتن فن تروث رو کونر میکنه و اکسپلودر چین لاک رو اجراء میکنه . کراس فیس از بنجامین و سپس ساید بک بریکر . چندین بار تروث به بازی برمیگرده و شلتن دوباره بر بازی مسلط میشه . تروث آپرکات و چند کیک میزنه . اما بنجامین با یک نی به بازی برمیگرده و تروث رو به گوشه ی رینگ میفرسته . بنجامین در گوشه ی رینگ تروث رو میزنه و سپس روی او کمل کلاچ رو اجراء میکنه . تروث به بازی برمیگرده و چند مشت میزنه و سپس به طرف بنجامین میره که بنجامین با زرنگی برمیگرده و اسلیپر رو روی تروث اجراء میکنه . تروث قفل رو میشکونه و ساید کیک میزنه . میره برای اکسه کیک اما بنجامین نمیذاره . بنجامین میره برای جرمن سوپلکس که تروث رول آپ میکنه 1..2..3 و آر تروث پیروز این مسابقه میشه .

بعد از کامرشال برمیگردیم .

چهره ی گرگوری هلمز از مانیتور ورزشگاه پخش میشه و او بشدت مورد تشویق تماشاگرا قرار میگیره .

آهنگ جف هاردی پخش میشه و او در میان تشویق تماشاگرا وارد میشه . جف یک میکروفون میگیره و میگه : " من ده سال هست که دارم در این کمپانی فعالیت میکنم و ریسک کننده ترین استار لقب گرفتم . من خودم اینجوری نشدم و این نظر مردم بوده . " در ادامه ی صحبت ها میگه که از دست تریپل ایچ عصبانی هست و میگه : " کار هایی که این چند وقته تریپل ایچ با من انجام داد باعث شده من بهتر بشم . خوبه ، اما من در نو مرسی برای کمربند تو خواهم آمد . ضمن اینکه درگیری با کوزلاو در هفته ی قبل هم به من کمک کرد تا مثل یک مرد بجنگم . " جف میخواد ادامه بده که آهنگ کندریک پخش میشه و او وارد میشه . کندریک میگه : " مثل اینکه من رو فراموش کردی . " جف میگه : " نه یادم هست ، هفته ی قبل تو رو شکست دادم و نامبر وان کنتندر شدم . " کندریک میگه : " اون هفته فرق میکرد ." سپس جف رو به یک مسابقه ی تک به تک دعوت میکنه .

بعد از کامرشال برمیگردیم .

مسابقه ی چهارم :: جف هاردی در برابر دی براین کندریک

دو استار داخل رینگ هستن و زنگ شروع مسابقه بصدا در میاد . جف حمله میکنه و هیپ تاس ، چندین بوت و مشت میزنه که داور او رو جدا میکنه . طرفدارا جف رو تشویق میکنن . دو استار دوباره با هم درگیر میشن و کندریک بک بادی دراپ میزنه و میره برای پاور بامب . بعد از کامرشال برمیگردیم . برگشتیم و حالا کندریک پای جف رو قفل کرده . جف طناب رو میگیره و داور ه کندریک میگه قفل رو بشکونه . کندریک بلند میشه و چند کیک به جف میزنه . بیس منت دراپ کیک از کندریک . کاور میکنه 1..2.. اما موفق نیست . کندریک کاملا بر بازی تسلط پیدا کرده و چندین قفل رو هم روی جف امتحان میکنه . اما جف هاردی با چند کیک به بازی برمیگرده . کندریک رو میندازه گوشه ی رینگ و کرنر دراپ کیک از جف هاردی . کاور میکنه 1..2.. اما موفق نیست . کندریک سعی داره به بازی برگرده اما جف میره بالای رینگ تا ویسپر این د ویند رو اجراء کنه اما ازکیل ، بادی گارد کندریک میاد و نمیذاره . جف ایز رو میزنه و کندریک میره برای زدن فینیشرش ، اما جف بک اسلاید میکنه 1..2..3 و به این ترتیب جف پیروز مسابقه میشه .

بعد از مسابقه ، حف رینگ رو ترک میکنه و به طرف رمپ ورزشگاه میره که کوزلاو میاد و یک کیک به پشت سر جف هاردی میزنه و میره .

در بک استیج ، ویکی گررو دیده میشه که در همون لحظه بیگ شوء به طرفش میاد و میگه آندرتیکر داخل ساختمان هست . سپس ما از پشت تیکر رو میبینیم که میگه : " عذر میخوام . من رو ببخشید چون ...! " این چاوو گررو هست که لباس تیکر رو پوشیده . سپس ویکی و بیگ شوء شروع میکنن به خندیدن .

بعد از کامرشال برمیگردیم .

کارلیتو و داداشش پریمو کولون داخل رینگ هستن و رینگ رو به شکل کابانای کارلیتو در آوردن . این دو نفر نشستن و کارلیتو میگه : " هفته ی قبل برای من هفته ی خوبی بود چون به اسمکدان بازگشتم و همچنین با برادر کوچکترم پریمو تیم شدم . " پریمو کولون میگه : " پیروز شدن در هفته ی قبل کار آسونی بود و به هر حال فرصتی بود که من و برادرم با هم باشیم . ما میتونیم قهرمانان تیمی بشیم و این کول ( تکه کلام کارلیتو ) هست . " کارلیتو از داداشش میخواد جمله های او رو ندزده . قهرمانان تیمی ، هاکینز و رایدر وارد میشن . اما در بدو ورودشون هاریکن هلمز وارد میشه و مورد تشویق قرار میگیره . سپس هاکینز و رایدر رو مسخره میکنه . رایدر و هاکینز عصبانی میشن . سپس میگن که کارلیتو و پریمو هفته ی قبل شانس آوردن . هاکینز و رایدر خودشون رو معرفی میکنن و میگن که قهرمان هستن . کارلیتو با خنده میگه : " جدا ؟ اگه شما قهرمان هستید پس الان یک تایتل مچ به ما بدید . " رایدر و هاکینز این کار رو نمیکنن . سپس کولون اون ها رو مسخره میکنه تا اینکه هاکینز و رایدر قبول میکنن در هفته ی بعد یک مسابقه سر کمربندشون انجام بشه . در این لحظه جسی و فستس وارد میشن . هاکینز و رایدر به طرف کارلیتو حمله میکنن . پریمو میره بیرون رینگ و زنگ رو بصدا درمیاره . فستس هم صدای زنگ رو میشنوه و مثل همیشه آتیشی میشه و به طرف هاکینز و رایدر حمله میکنه و اون ها رو میزنه .

در بک استیج ، ماریا دیده میشه که بریه بلا میاد و با او صحبت میکنه . چند لحظه بعد ناتالیا و ویکتوریا مزاحم اون ها میشن و میگن در هفته ی بعد یک مسابقه ی دو به دو انجام خواهند داد .

مسابقه ی پنجم :: اسکاتی گلدمن در برابر گریت کالی

قبل از شروع مسابقه یک کلیپ از گلدمن پخش میشه که او در اون کلیپ رانجین سینگ ، منیجر کالی رو مسخره میکنه و بهش یک عروسک کاغذی نشون میده و میگه که این رو دخترم درست کرده . به ورزشگاه میریم و گلدمن داخل رینگ هست و کالی وارد میشه . زنگ شروع مسابقه بصدا در میاد و کالی حریف رو به گوشه ی رینگ میفرسته . سپس شورت آرمد کلوزلاین میزنه . کلاء هولد و سپس تری اسلم از کالی . یک پاش رو برای کاور روی سینه ی گلدمن میذاره . داور میشمره 1..2..3 و کالی در کمتر از دو دقیقه پیروز این مسابقه میشه .

اعلام میشه در هفته ی بعد ، کالی در برابر ولادیمیر کوزلاو قرار خواهد گرفت .

بعد از کامرشال برمیگردیم .

تز و جیم راس درباره ی ریتینگ های عالی اسمکدان در هفته ی های قبل صحبت میکنن .

راء ریباند پخش میشه .

در بک استیج ، چاوو گررو ، بم نیلی ، کرت هاکینز و زک رایدر هستن و چاوو همه ی اون ها رو به شوخی از اتاق بیرون میکنه و میگه میخواد درگیری آندرتیکر و بیگ شوء در آنفورگیون رو دوباره ببینه . حالا آندرتیکر داخل اتاق هست و گلوی چاوو رو میگیره و او رو از اتاق بیرون میکنه .

مسابقه ی ششم :: دابلیو دابلیو ای چمپین تریپل ایچ در برابر ام وی پی

ام وی پی وارد میشه و داخل رینگ منتظر میمونه . آهنگ تریپل ایچ پخش میشه و او در میان تشویق شدید تماشاگرا وارد میشه . بعد از حرکات همیشگیش میره داخل رینگ و زنگ شروع مسابقه بصدا در میاد . ام وی پی ساید هدلاک میکنه ولی تریپل ایچ او رو به طرف طناب ها میفرسته و ام وی پی موفق میشه شولدر بلاک کنه . هیپ تاس از ام وی پی . ام وی پی دوباره شولدربلاک میکنه اما اینبار که میخواد بره برای هیپ تاس موفق نمیشه چون تریپل ایچ کونر میکنه و کلوزلاین میزنه . مشت قوی از تریپل ایچ و سپس دراپ توء هولد از او . هدلاک میکنه و ام وی پی رو میندازه وسط رینگ . بعد از کامرشال برمیگردیم . بعد از سه دقیقه کامرشال برگشتیم و حالا ام وی پی مسابقه رو در دست داره . ام وی پی روی دست چپ تریپل ایچ کار میکنه اما تریپل ایچ با چند مشت به بازی برمیگرده و سپس فیس باستر میزنه . کاور میکنه 1..2.. اما موفق نیست . ام وی پی با چند مشت ، آر درگ و کیک به بازی برمیگرده و سپس با زانو ضربه ای قوی به شونه ی تریپل ایچ وارد میکنه. کاور میکنه 1..2.. اما تریپل ایچ روپ بریک میکنه . هف نلسن از تریپل ایچ زده میشه . کاور میکنه 1..2.. اما موفق نیست . بازی داره قشنگ دنبال میشه و ام وی پی آرم بار میکنه ، تریپل ایچ بلند میشه چند مشت میزنه اما باز هم ام وی پی آرم بار میکنه . تریپل ایچ با یک نی به بازی برمیگرده و سپس یک کیک میزنه و دی دی تی رو اجراء میکنه . کاور 1..2.. اما بی فایده . ام وی پی یک کلوزلاین به پشت سر تریپل ایچ میزنه اما تریپل ایچ با یک هارلی ریس کیک به بازی برمیگرده . تریپل ایچ فیس باستر و سپس کلوزلاین میزنه . کاور میکنه 1..2.. اما ام وی پی پین نمیشه . ام وی پی یک بوت میزنه ، سپس برمیگرده به طرف تریپل ایچ و تریپل ایچ به او اسپاین باستر میزنه . ام وی پی خودش رو میندازه بیرون رینگ . تریپل ایچ هم میره بیرون و این دو با هم در بیرون رینگ درگیر میشن . ام وی پی به تریپل ایچ روی میز گزارشگران اسلم میزنه . سپس تریپل ایچ رو به رینگ برمیگردونه و خودش میره بالای رینگ . میپره اما تریپل ایچ یک کیک به شکم ام وی پی میزنه ، سر ام وی پی رو میذاره لای پاش و پدیگری رو اجراء میکنه . کاور 1..2..3 و تریپل ایچ پیروز این مسابقه میشه .

بعد از مسابقه آهنگ کوزلاو پخش میشه و او وارد میشه . ام وی پی از پشت به تریپل ایچ حمله میکنه . کوزلاو میاد و چند شولدربلاک میکنه . تریپل ایچ میخواد بجنگه که کوزلاو هدبات آو دوم رو اجراء میکنه و سپس به تریپل ایچ میگه : " من غول بی شاخ و دم هستم ! "

اسمکدان این هفته در همین لحظه به پایان میرسه .

نوشته شده در تاریخ یکشنبه 31 شهریور 1387    | توسط: کرت انگل    | طبقه بندی: اخبار اسمکدان،     |
نظرات()