مسابقات نو مرسی به زودی شروع خواهد شد ومن لیست این مسابقات را آماده کردم:

مسابقه ی اول :: قهرمانی سنگین وزن (مسابقه ی نردبان)

در این بازی قهرمان جدید سنگین وزن دبلیو دبلیو ای ، کریس جریکو که قهرمانی خودش رو در آنفورگیوون کسب کرد به مصاف چلنجر خودش شان مایکلز میره. این دو سوپراستار در آنفورگیون هم برابر هم قرار گرفتند که در اون مسابقه شان مایکلز پیروز بازی بود.


 

مسابقه ی دوم :: مسابقه ی قهرمانی دبلیو دبلیو ای

در مین ایونت اسمکدان در این پی پی وی ، قهرمان دبلیو دبلیو ای یعنی تریپل اچ در برابر چلنجر خودش جف هاردی قرار میگیره. آخرین بازی رو در روی این دو سوپراستار برمیگرده به آرماگدون ۲۰۰۷ که در اون بازی جف هاردی پیروز مسابقه بود. جف هاردی در آنفورگیون ۲۰۰۸ فقط چند قدم تا قهرمانی دبلیو دبلیو ای رو پیش رو داشت اما تریپل اچ تونست در اون مسابقه پیروز میدان باشه و کمربند خودش رو برابر چهار جلنجرش حفظ کنه که مهم ترین اونها جف هاردی بود.


 

مسابقه ی سوم :: مسابقه ی قهرمانی ای سی دبلیو

در تک مسابقه ای که از ای سی دبلیو در این پی پی وی به انجام میره قهرمان جدید ای سی دبلیو یعنی مت هاردی به مصاف قهرمان سابق این کمربند یعنی مارک هنری میره. این دو سوپراستار پیش از این در سامراسلم ۲۰۰۸ هم برابر هم قرار گرفته بودند که اون بازی با دخالت تونی اطلس به نفع مت هاردی به پایان رسید اما چون اون بازی با DQ خاتمه پیدا کرد هنری قهرمانی خودش رو حفظ کرد. مت هاردی در آنفورگیون ۲۰۰۸ تونست در مسابقه ی Scramble Match قهرمانی مارک هنری رو از آن خودش کنه و حالا مارک هنری میخواد قهرمانی از دست رفته ی خودش رو از قهرمان جدید این کمربند پس بگیره.


 

مسابقه ی چهارم :: باتیستا در برابر جی بی ال

باتیستا و جی بی ال دو مدعی شماره ی یک کسب عنوان قهرمانی سنگین وزن در راو هستند و جنرال منجر حال حاضر راو یعنی مایک ادملی هم برای اینکه چلنجر قهرمان سنگین وزن رو بعد از نو مرسی مشخص کنه یک مسابقه بین باتیستا و جی بی ال ترتیب داده که طی اون برنده ی این بازی به مصاف قهرمان سنگین وزن میره.


 

مسابقه ی پنجم :: بیگ شو در برابر آندرتیکر

بعد از اتمام سامراسلم ۲۰۰۸ آندرتیکر درگیری های خودش رو با لا فامیلیا شروع کرد و کار به آنفورگیوون ۲۰۰۸ کشید. در آنفورگیوون ۲۰۰۸ ویکی گررو بیگ شو رو به همراه داشت. در حالی که تیکر کاری به بیگ شو نداشت و ویکی گررو رو طرف حساب خودش میدونست ، بیگ شو بهش حمله کرد و همین امر سبب شد که یک مسابقه بین این دو سوپراستار در نو مرسی ترتیب داده بشه. حالا آندرتیکری که گفته میشه مصدومیتی هم از ناحیه ی زانو داره برای دومین بار بعد از بازگشتش به رینگ باید به مصاف حریف قدر خودش بیگ شو بره. همونطور که مطلع هستید آندرتیکر بعد از سامراسلم ۲۰۰۸ هیچ مسابقه ای انجام نداده و خودش رو برای این مسابقه ی سنگین و دشوار آماده کرده.


 

مسابقه ی ششم :: مسابقه ی قهرمانی زنان دبلیو دبلیو ای

در این مسابقه قهرمان زنان دبلیو دبلیو ای ، بث فینکس به مصاف چلنجر خودش کندیس میشل میره. پیش از این کندیس میشل توسط بث فینکس مصدوم شده بود و مدتیه که به رینگ برگشته و میخواد قهرمانی از دست رفته ی خودش رو از بث فینکس پس بگیره. این دو سوپراستار زیاد رو در روی هم قرار گرفتن و در این مسابقات کندیس میشل فقط ۱ بار تونسته پیروز میدان بشه.


 

مسابقه هفتم :: ری میستریو در برابر کین

قبل از بازگشت ری میستریو به رینگ ، کین مقدمات درگیری خودش رو ری میستریو رو ترتیب داد و بعد از بازگشت ری میستریو در آنفویگون ، این دو سوپراستار با هم درگیر شدند و این درگیری به جایی رسید که کین سعی داشت ماسک ری میستریو رو از صورت اون برداره. همین امر سبب شد که جنرال منجر راو یعنی مایک ادملی به این فکر بیفته که ری میستریو در صورت باختش در برابر کین ، بایستی ماسک خودش رو از صورتش جلوی چشم همگان برداره تقریبا میشه گفت که کین نسبت به ری میستریو در درگیری های تک به تک این دو سوپراستار موفق تر بوده ولی به هر حال الان چند ماهیه که کین در بین مردم چهره ی منفوری پیدا کرده و همین امر موجب شده که خیلی از طرفداران دبلیو دبلیو ای ، ری میستریو رو پیروز این مسابقه بدونن ولی هیچ چیز معلوم نیست و هر اتفاقی ممکنه بیفته.

نوشته شده در تاریخ شنبه 13 مهر 1387    | توسط: کرت انگل    | طبقه بندی: اخبارپی پی وی،     |
نظرات()